Vas Kina

608418

VAS, porslin, Kina, 1900-tal, förgyllda hänklar, höjd ca 29 cm

Orientaliskt, Porslin

Monter 12

Vas Kina

Budhistorik (14 bud)
4592636
3 800
4591933
3 600
4592538
3 400
4591933
2 800
4591763
2 600

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.