Lampetter ett par Light up the dark

608416

LAMPETTER, ett par, polerad mässing, artdeco 1900-talets första hälft, två svängda ljusarmar. Höjd 42,5 cm, bredd 21,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Belysning, Ljuskronor, Tema

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4580799
2019-01-21 08:42:40
30

2019-01-27 kl 12:26
Slutpris EUR:
30
311 SEK, 34 USD
Utropspris EUR: