Vas Kina 1900-tal kanton

608411

GOLVVAS, porslin, Kina, 1900-talets början, balusterformad, polykrom dekor, höjd 60 cm

Nagg, botten med stjärnspricka

Orientaliskt, Porslin

Rum 7, Hylla 1

Vas Kina 1900-tal kanton

Budhistorik (14 bud)
4588330
5 000
4589434
5 000
4588330
4 800
4589286
4 600
4588330
3 600

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.