Brasskärm 18/1900-tal

608405

BRASSKÄRM, 18/1900-tal, gröntonat glas, ca 105x65 cm

slitage, mindre skador, något ostadig

Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

Brasskärm 18/1900-tal

Budhistorik (20 bud)
4593792
1 600
4593516
4593789
1 400
4593516
1 300
4593786

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.