Sture och Charlotte Johannesson

608401

STURE JOHANNESSON (1935-2018); "Boy George", signerad Charlotte/Sture J 1984, numrerad 41/200, ca 85 x 58 cm

Spricka i tavelglaset

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (12 bud)
4606473
850
4605859
4606472
4605859
750
4605587
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.