Ludwig Frantsovich Shperer akvarell

608387

LUDWIG FRANTSOVICH SHPERER (Ryssland, 1835-1898): Trädgård i Krim, signerad, akvarell, ca 26x37 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (11 bud)
4590079
1 700
4590073
1 600
4590059
4590059
1 300
4590053

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.