Ovala oljemålningar 1 par 1700/1800-tal

608386

GENREMÅLNINGAR, 1 par, ovala genremålningar, Francois Bouchers, Frankrike, hans efterföljare/skola, "Scène de Bergerie", olja på duk, ca 54x80 cm, yttermått ca 64x90 cm

Renoverade, kompletterade, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (7 bud)
4589200
10 000
4588012
6 200
4587475
6 000
4585552
4 200
4577118
3 400

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.