Oljemålning

608380

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Flanörer, signerad, olja på duk, signerad, ca 26x21 cm

Fack 16

Oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4579645
4579640
4573355
950
4572427
700
4570816

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.