Karmstol Löfmark

608378

KARMSTOL, 1800-talets slut, rokokostil, delvis träskuren och förgylld dekor, brännstämplad Löfmark STM, klädsel i tyg, beklädda armlän, sitthöjd ca 45 cm

Sadelgjord med skador, klädsel med slitage, färgbortfall

Möbler, Stolar

Rum 8

Karmstol Löfmark

Budhistorik (7 bud)
4588054
4579550
4579547
1 400
4572540
1 300
4571436

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.