Richard Ryan konstmapp Identities acquired

608370

RICHARD RYAN (född 1974): (3) Marilyn Monroe, Identities acquired, signerade Ryan, numrerade 220/350, serigrafier, bladmått ca 64,5x51,5 cm

Rum 9, Vagga 2

Budhistorik (6 bud)
4589378
1 800
4582197
1 600
4576869
4575995
4574432

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.