Ellen Jolin akvarell

608367

ELLEN JOLIN (1854-1939): Fjällandskap i skymning, signerad och daterad Ellen Jolin 1916, akvarell, bildmått 19,5x32 cm

Fack 8

Ellen Jolin akvarell

Budhistorik (7 bud)
4598334
600
4598336
550
4598334
500
4598332
450
4598331

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.