Curt Clemens oljemålning

608364

CURT CLEMENS (1911-1947): Vattendrag, olja på pannå, signerad och daterad Clemens 1940, ca 23x34 cm

Fack 11

Curt Clemens oljemålning

Budhistorik (11 bud)
4590093
4590104
750
4590093
700
4590100
650
4590093
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.