Oidentifierad konstnär

608352

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, otydlig signatur, med dedikation daterad 1961, olja på duk, ca 45x63 cm

Lite lös i duken

Konst, Äldre måleri

Fack 15

Oidentifierad konstnär

Budhistorik

2019-01-25 kl 19:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.