Kustbild med fiskebåtar oljemålning

608350

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kustbild med fiskebåtar, signerad Z Wasten?, olja på duk, ca 61x92 cm

Dubblerad

Konst, Äldre måleri

Rum 17

Budhistorik (8 bud)
4593075
650
4593071
600
4591827
550
4591824
500
4591822
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.