Byrå i gustaviansk stil

608348

BYRÅ, gustaviansk stil, mahognyfanér, skiva av marmor, 1900-talets början, höjd ca 80 cm, ca 60x116 cm

Slitage, nyckel saknas, skiva skadad

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Byrå i gustaviansk stil

Budhistorik

2019-01-31 kl 15:10
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.