PearsonLloyd ''Flow'' fåtöljh och fotpall

608347

PEARSONLLOYD, ''Flow'', fåtölj och fotpall, 2000-tal, Walter Knoll, klädda i svartskinn på stål ben, etikettmärkta, sitthöjd ca 41 och 38 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 3

Budhistorik (22 bud)
4600547
8 000
4600544
7 600
4600543
6 600
4600397
5 200
4600380
4 200

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
14 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.