Toalettbord

608346

POUDREUSE, 1900-talets början, Louis XVI-stil, fanerad med bl.a. valnöt, intarsiadekor, uppfällbara skiva med spegel, höjd 78, 83x50 cm

Fanerbortfall, spirckor

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Toalettbord

Budhistorik (15 bud)
4589759
1 600
4589726
4589758
4589726
1 400
4589756
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.