Målerischabloner 1800-tal

608343

SCHABLONER, 1800-talets andra hälft och 1900-talets början, ca 100 st, för tryck på vägg och tapet, i mapp, arkens storlek varierande, mappens storlek ca 64,5x38 cm

Använda, en del med skador, mappen med kraftigt bruksslitage

Diverse

Målerischabloner 1800-tal

Budhistorik (34 bud)
4590011
7 000
4590013
6 800
4590011
6 600
4590006
6 400
4589997
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.