Sideboard

608342

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, fanerad i valnöt, 2 lådor, dragknoppar i mässing, höjd ca 85, 89x35 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Sideboard

Budhistorik (19 bud)
4589285
1 600
4589229
4589284
1 400
4589229
4588495

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.