Beck & Jung

608323

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): komposition, signerad och daterade Beck o Ljung 1975, serigrafi, 19/275, ca 58x42 cm

Bladet lossnat i ramning

Makadamgatan 11, Helsingborg

Beck & Jung

Budhistorik (5 bud)
4592745
500
4595734
500
4592745
450
4595733
4592745

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.