Beck & Ljung serigrafi

608315

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): 'Year V', komposition, signerad, numrerad och daterad Beck o Ljung, 233/275, 1975, serigrafi, ca 59 x 42 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Beck & Ljung serigrafi

Budhistorik (3 bud)

4596471
4589300
4581070

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.