Fåtöljer

608314

FÅTÖLJER, 1 par, 2000-tal, klädda i brunt tyg, ben i betsat trä, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, märken, fläckar, sitserna är något klumpiga

Möbler, Fåtöljer

Rum 13

Fåtöljer

Budhistorik

2019-01-28 kl 16:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.