Carl Brandt oljemålning

608304

CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap med snötyngd gran, signerad C Brandt, olja på duk, ca 90x125 cm

Rum 4

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4584678
3 400
4584649
3 200
4573376
4573375
1 700
4573373

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.