Bord Louis XVI-stil

608297

BORD, omkring 1900, Louis XVI-stil, fanérat i mahogny, beslag i förgylld brons, höjd ca 74, 96x64 cm

Skivamed fläckar, smärre ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 12

Bord Louis XVI-stil

Budhistorik (3 bud)

4592912
4592510
4581270

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.