Dekorativa tavlor Kina

608290

DEKORATIVA TAVLOR, 4 st., på rispapper, Kina, 1900-talets mitt/ andra hälft, motiv av figurscener, ca 29x19 resp. 19x29 cm

Skador

Orientaliskt, Konst

Fack 25

Dekorativa tavlor Kina

Budhistorik (25 bud)
4585855
2 800
4588312
2 600
4585855
2 400
4588311
4585855

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.