Monica Lorentzon oljemålning

608276

MONICA LORENTZON (född 1940): Kvinna på äng, signerad M Lorenzon, olja på duk, ca 41x33 cm

Fack 37

Monica Lorentzon oljemålning

Budhistorik (20 bud)
4589379
1 400
4589376
1 300
4589372
4589364
4588871

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.