Hörnskåp

608272

HÖRNVITRINSKÅP, 1 par, 1900-tal, Louis XVI-stil, med intarsia av bla putto, belsag i brons, inredd med hyllplan i glas, höjd ca 156, 82x57 cm, nycklar finns

Slitage. Ett bakstyge något löst

Ändringar/tillägg
Nycklar avhämtas i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Hörnskåp

Budhistorik (19 bud)
4589085
4589084
1 900
4589082
1 800
4589080
1 700
4589079
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.