Skulptur konstmassa

608268

SKULPTUR, 1900-talets första hälft, konstmassa, delvis förgylld, föreställande örn, höjd ca 47 cm

Smärre skador o färgbortfall

Diverse

Rum 7

Skulptur konstmassa

Budhistorik (3 bud)

4590677
4589003
4585195

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.