Byst gips

608262

BYST, gips, föreställande Apollon, höjd 79 cm

Skador, slitage, fläckar

Diverse

Rum 7, Hylla 10

Byst gips

Budhistorik (15 bud)
4578216
4 400
4578192
4 200
4578215
4 200
4578192
3 600
4577134
3 400

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.