Inari Krohn oljemålning

608260

INARI KROHN (född 1945): Figurkomposition, signerad och daterad Inari Krohn 71-72, olja på duk, ca 54x48 cm

Fack 33

Inari Krohn oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4590396
1 600
4574485
4590395
4574485
4570978

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.