Monica Lorentzon oljemålning

608257

MONICA LORENTZON (född 1940): Kvinna med hatt, signerad M Lorenzon, olja på duk, ca 64x50 cm

Fack 36

Monica Lorentzon oljemålning

Budhistorik (15 bud)
4590009
4589992
950
4589983
900
4589974
850
4589965

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.