Tomas Skimutis soffbord

608252

TOMAS SKIMUTIS, soffbord, 2000, stomme i järn med hängande U-båtsmodell under navettformad glasskiva, höjd ca 59, 152x65.5 cm

Enligt uppgift så producer luren en känd nationalsång plus sonarljud motorbuller plus lite vattenbrus, slitage, mindre repor, rost, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Tomas Skimutis soffbord

Budhistorik (2 bud)

4592684
4574577

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.