Handdukar 20 st i linne

608241

HANDDUKAR, 20 st, linne, 1900-tal, ca 50x70 cm vardera

Monogram, fläckar och lagningar

Diverse, Mattor/Textilier

Handdukar 20 st i linne

Budhistorik (12 bud)
4586094
4584443
4584443
4586093
950
4584443
750

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.