Göran Augustson, gouache

608231

GÖRAN AUGUSTSON (1936-2012) "Pussel", signerad samt daterad -93, gouache på masonit, 61x50 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Göran Augustson, gouache

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
4591932
540
4587365
520
4582342
460
4582338
440
4582335

Slutpris EUR:
540
5 596 SEK, 613 USD
Utropspris EUR: