Stig Lindberg David Rosén soffbord 1950-tal

608230

STIG LINDBERG & DAVID ROSÉN, soffbord, Gustavsberg och Nordiska Kompaniet 1950-tal, emaljskiva med polykrom dekor, signerad Stig L 19, underrede av ek, märkt med NK-bricka, höjd ca 50, 107x57 cm

Repor, märken, slitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Selected

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (14 bud)
4589527
14 500
4589523
14 000
4589521
13 500
4589522
13 500
4589521
13 000

Slutpris SEK:
14 500
1 399 EUR, 1 589 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.