Skrivbordslampa 1930-tal tema Light up the dark

608226

SKRIVBORDSLAMPA, 1930-tal, förkromad metall, orangelackerad, justerbar, höjd ca 47 cm

Vid katalogiseringen funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen. Omlackerad, åldersrelaterat slitage, smärre märken

Belysning, Bordslampor, Tema

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (6 bud)
4598476
1 600
4598377
4597307
1 400
4585493
950
4577882
900

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.