Bordslampa 1930-tal tema Light up the dark

608225

BORDSLAMPA, Molitor, Tyskland, 1930-tal, svartlackerad och förkromad, justerbar, höjd ca 54 cm

Vid katalogiseringen funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen. Åldersrelaterat slitage, märken

Belysning, Bordslampor, Tema

Budhistorik (7 bud)
4597186
1 900
4596849
1 800
4596849
1 700
4596449
1 600
4587168

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.