Skrin silver

608203

SKRIN, silver, C.G. Hallberg, med kortlek och spelmarker, 1936, lockets insida förgylld, ca 4,5x18x10,5 cm

Bucklor, bruksslitage

Silver, Övriga silverföremål

Monter 15

Skrin silver

Budhistorik (19 bud)
4590470
2 400
4590461
4590454
4590391
1 900
4588791
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.