Sofialoppet 1943 Morén-loppet Sport

608199

CYKEL, 2 st vintageaffischer, SOFIALOPPET, Sofia Cykelklubb Aftonbladet, signerad Reisner-43 i trycket, J. Olséns Litografiska, ca 72x100 cm; MORÉN-LOPPET, Göteborg-Stockholm, affisch, ca 101x71 cm

Oramad, veck, fläckar

Konst, Grafik, Sportmemorabilia

Rum 9, Vagga 4

Budhistorik (1 bud)

4599702
2019-01-28 13:48:37

2019-01-28 kl 19:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.