Reso

608198

RESO - ordnar allt för fritid och resor, 2 st, J. Olséns Lito Sthlm 1950, litografiska affischer, vintage, ca 70x50 resp 100x70 cm

Oramade, skador, fläckar

Sportmemorabilia, Konst, Konst

Reso
Budhistorik

2019-01-29 kl 14:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.