Sportaffisch 1940-tal

608195

SPORTLEXIKONET, 5. bandet, Bo Vilson (Bovil), 1940-tal, J. Olsén Litografiska Anstalt, Sthlm 1943, litografisk affisch, vintage, bladmått ca 90x57 cm;

Original Lithograph Vintage Poster

Oramad, hål

Sportmemorabilia, Konst, Konst

Sportaffisch 1940-tal
Budhistorik

2019-01-29 kl 18:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.