SM skidor Filipstad 1953

608191

SM PÅ SKIDOR FILIPSTAD, 15-22 febr.1953, signerad i plåten Ello, J.Olséns Lito Sthlm 1952, litografisk affisch, vintage, bladmått ca 100x70 cm;

Original Lithograph Vintage Poster

Oramad, smärre hörnskada, gulnader

Sportmemorabilia, Konst, Konst

Rum 9, Vagga 2

SM skidor Filipstad 1953
Budhistorik (7 bud)
4598844
600
4591820
550
4591820
500
4592015
450
4591820

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.