Simfrämjandet

608190

SIMFRÄMJANDETS TOMBOLALOTTERI, Håkansson, J.Olséns Litogr. Anst, Sthlm, litografisk affisch, vintage, bladmått ca 100x69 cm

Original Lithograph Vintage Poster

Oramad, kantrevor, Original Lithograph Vintage Poster

Sportmemorabilia, Konst, Konst

Rum 9, Vagga 2

Simfrämjandet
Budhistorik (1 bud)

4593865
2019-01-26 10:55:03

2019-01-26 kl 19:58
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.