Ljuskrona venetiansk stil

608159

LJUSKRONA, 1900-tal, venetiansk stil, glas, floral dekor, höjd ca 45, diameter ca 42cm,

Ett dekorblad saknas, skador/nagg

Belysning, Ljuskronor

Rum 11

Ljuskrona venetiansk stil

Budhistorik (1 bud)

4580666
2019-01-21 05:44:43

2019-01-25 kl 16:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.