Matbord engelsk stil

608148

MATBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, skiva i mahogny, ben i betsad björk med två pelarfötter, på hjul, höjd 75, 173x10cm, iläggsskiva 87 cm

Ben med lagning. Repor och slitage

Möbler, Matbord

Rum 20

Matbord engelsk stil

Budhistorik (2 bud)

4574220
4574217

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.