Nattduksbord bemålade

608144

NATTDUKSBORD med stenskiva, 1 par, 1900-talets andra hälft, låda i sargen, beslag i mässing, bemålade, höjd ca 77, 40x40 cm

Senare bemålning, en skiva med obetydlig nagg

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Nattduksbord bemålade

Budhistorik (14 bud)
4588654
3 400
4588940
3 200
4588654
4588939
2 800
4588654
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.