Nattvardsutensilier

608140

NATTVARDSUTENSILIER, 1800-talets slut, nysilver, Meriden Company USA, bestående av: kalk, paten, vinkanna samt oblatask, i etui, etuiets storlek ca 10x17,5x20 cm

Etui med slitage och fläckar

Diverse, Hem

Monter 13

Nattvardsutensilier

Budhistorik (5 bud)
4570908
4580247
750
4570908
4571437
4570908

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.