Bordslampor Aneta Belysning

608123

BORDSLAMPOR, 1-par, 2000-tal, Aneta Belysning AB, stomme i förkromad metall, skärm i polykarbonat, höjd ca 50, diameter ca 30 cm

Bruksslitage, fläckar på skärmar, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Hylla 6

Bordslampor Aneta Belysning

Budhistorik (8 bud)
4599462
600
4599287
550
4599228
500
4599225
450
4598835

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.