Skrin 3 st

608122

SKRIN, 3 st, 1800- och 1900-tal, 2 st fanerade med sköldpadd respektive sten, höjd ca 3,5-10,5, längd 12,5-19,5 cm

Skador, lossat faner, nycklar saknas, det mindre skrinet låst

Diverse, Hem

Skrin 3 st

Budhistorik (26 bud)
4590127
3 400
4590303
3 200
4590127
4590287
2 800
4590127
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.