Rudolf Jernström miniatyr

608115

RUDOLF JERNSTRÖM (1874-1953): Miniatyrmålning, porträtt av ung man, gouache på elfenben, signerad och daterad R. Jernström -44, 6,5x5, i etui

Konst, Äldre måleri

Rudolf Jernström miniatyr

Budhistorik (16 bud)
4582734
4585385
4582734
950
4585384
900
4582734
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.